czwartek, 13 maja 2010

Nie ważne co mówią, jest kilka podstawowych cech, których mężczyźni szukają w kobiecie. Mężczyźni są bardzo wizualni, miłość a piękna kobieta, to coś więcej, niż tylko fizyczne piękno. Te wskazówki pomogą zorientować się, czego Oni szukają w kobiecie.

Piękna z mózgu.
Nie ma wątpliwości, że piękne sexy kobiety przyciągają wzrok każdego mężczyzny. Ponadto mężczyźni lubią, kiedy kobieta, która jest ich zna się na "ważnych" rzeczach, a paradoksalnie szefowie wokół, to mężczyźni. To sprawia, że poruszają się dumni jak pawie !  
Ale jeśli chodzi o stosunek do piękna - wolą, kiedy my mamy mózg, ufff jak dobrze! To dlatego, że ludzie chcą być jak stymulowani zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Jak ważne jest zaufanie.
Jak kobiety nienawidzą oszustów, tak i mężczyźni oszustek. Panowie chcą wiedzieć, że mogą zaufać swojej kobiecie. Nie chcą się martwić, czym ich kobieta jest zajęta z innym facetem w pokoju. Muszą być w stanie okazać zaufanie i otrzymać zaufanie w zamian.


 
Kobieta, która może dać mu szacunek
Szacunek i zrozumienie zawsze jest wysoko na liście priorytetów dla mężczyzn. Kobiety, które potrzebują zrozumienia i muszą być łagodne w stosunku do nich. Mężczyźni nie są tak emocjonalni, jak kobiety potrzebują... kobiety, które będą szanować ich uczucia, zrozumieją je lepiej.

 

Miłość i troska kobiet
Nieświadomie ludzie dążą do macierzyństwa. Za dużo czułości będzie ograniczeniem, paradoksalnie miłość jest wtedy, gdy kobieta rozpieszcza ich i poświęca im wiele miłości i uwagi. 
Ekscytująca kobieta
Mężczyźni zawsze chcą być kobiety z dużą ilością ciekawych seksapilu. Oni nie lubią, gdy są one nudne i nie robią nic, aby pobudzić jego zmysły. Ona musi być w stanie utrzymać swoje zainteresowania i miłość. 
O podobnych zainteresowaniach
Kobiet, które mają podobne zainteresowania i idee dzielenia się swoim czasem, spędzanie chwil razem odwołuje się do serca mężczyzny. Sam fakt, że może zrobić wiele rzeczy z nim czyni ją atrakcyjną. Poza tym powinna być w stanie udowodnić, że potrafi z nim ramię współdziałać.


 
Kobieta zrozumienia
Kobieta, która słucha, rozumie i uznaje jego wartości, opinie i poglądy jest uważana za rzadkość!  Mężczyźni stale poszukują tego typu kobiety, która będzie dla niego niezależnie od pory dnia. Tego typu kobieta nie jest egoistką, ale to rodzaj daru i jest bardzo ceniony przez mężczyzn.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz